Witamy na naszej oficjalnej stronie zawodników i sympatyków! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć!

niedziela, 23 marca 2014

II Otwarte Mistrzostwa Starej Wsi w tenisie stołowym o Puchar Sołtysa

W dniu 22 marca 2014 roku na sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starej Wsi , odbyły się już II Otwarte Mistrzostwa Starej Wsi w tenisie stołowym o Puchar Sołtysa.
Zawody rozegrano w trzech kategoriach :
  • Dziewczęta rocznik 2000 i młodsi
  • Chłopcy rocznik 2000 i młodsi
  • Open
          W kategoriach młodzieżowych zwycięzcami zostali : Kinga Markiel, oraz Kacper Foltan. Pozostałe miejsca na podium zajęli Aleksandra Englart i Emilia Nycz w kategorii dziewcząt , oraz Konrad Masłyk i Grzegorz Lasek w kategorii chłopców.
          Po zmaganiach młodzieży przyszedł czas na rywalizację w kategorii Open, do której zgłosiło się 15 zawodników. W finale zagrali ze sobą zawodnicy  grający na co dzień w BBALTS ,a zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Adam Roszkowski pokonując 3:0 Dariusza Kubinka, który został ostatecznie wicemistrzem. Ostatnie miejsce na podium wywalczył Damian  Chmielniak , który po bardzo wyrównanym meczu o 2 miejsce uległ finaliście dzisiejszych zawodów - Dariuszowi Kubinkowi.