Witamy na naszej oficjalnej stronie zawodników i sympatyków! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć!

czwartek, 9 maja 2019

Spotkanie kontrolowane...!

Pasjonat-Międzyrzecze 6:1 (3:1) Od pierwszego gwizdka Goście w wysokim pressingu próbowali dominować na boisku. Po kilku jednak minutach...
...obraz gry uległ zmianie i to nasi Młodzicy kontrolowali już do końca przebieg spotkania powtarzając praktycznie schemat przedsezonowej gry z Kozianami. Oskrzydlali, grali środkiem, często wymieniali między sobą futbolówkę , strzelali z dystansu, rozgrywali obrońców przeciwnika i pięknie wykładali piłki napastnikom, którzy wykańczali akcje celnymi strzałami… Krótko mówiąc, oglądało się to wspaniale! Międzyrzeczanie poderwali się jeszcze z nadzieją przed końcem pierwszej połowy, ale okazało się, że strzelona bramka była ich jedyną i w drugiej części, gdy Gospodarze podwyższali wynik, Goście praktycznie byli bezradni, walcząc jedynie o jak najmniejsze rozmiary porażki.