Witamy na naszej oficjalnej stronie zawodników i sympatyków! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć!

wtorek, 21 maja 2019

"Plan" się spełnia...

"Pasjonat" - "Iskra" Rybarzowice 2:0 (1:0) Młodzicy Dankowickiego „Pasjonata” w słonecznej tym razem pogodzie, pewnie pokonali u siebie Rybarzowicką „Iskrę”.
To kolejny mecz bez porażki i pierwszy w rundzie bez starty bramki. Rozgrywany był na mniejszym niż zwykle boisku i Gospodarzom wyraźnie brakowało przestrzeni. Mimo dominacji w grze, nie potrafili skutecznie wykończyć wielu pięknie wypracowanych sytuacji. Szczęście uśmiechnęło się do Nich w ostatniej minucie pierwszej połowy, kiedy celnym strzałem z rzutu wolnego odprawili Rybarzowickich piłkarzy do szatni. W drugiej połowie „Pasjonaci” grali już swobodniej i łatwiej dostawali się w pole karne Gości, a Ci by powstrzymać naszych nie szczędzili nawet rąk… Nie uszło to jednak uwadze arbitra i w końcówce meczu Gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo pewnie wykorzystanym rzutem karnym. Bez względu na wyniki zaległych spotkań zespołów z drugiej części tabeli, nasi chłopcy awansowali o jedno "oczko" w tabeli sadowiąc się wygodnie na pozycji wicelidera. Misterny plan „Pasjonckiego” Szkoleniowca powoli zaczyna się spełniać…😎