Witamy na naszej oficjalnej stronie zawodników i sympatyków! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć!

sobota, 26 maja 2018

Odczarowane statystyki...

Pasjonat-"Drzewiarz Jasienica" 6:2 (2:2) Tym razem podopieczni Pana Piotra Pietrzyka od pierwszego gwizdka z impetem ruszyli do boju realizując chyba wszystkie Jego założenia taktyczne... Gra w większości toczyła się na połowie gości i bramki "wiszące" już w powietrzu padły...
... ale dla gości!!! Po jedynych dwóch szybkich kontrach i błędach w obronie Gospodarze przegrywali 0:2. Szybka jednak reakcja naszego szkoleniowca z roszadami w ustawieniu sprawiły, że Pasjonaci do przerwy zdołali odrobić starty. Po przerwie zatem mecz rozpoczynał się od nowa. Gospodarze jednak jeszcze nigdy nie strzelili w drugiej części bramki! Tymczasem Trener Pietrzyk musiał powiedzieć chyba chłopcom coś tajemniczego w szatni, bo w drugiej połowie odczarowali wszelkie dotychczasowe statystyki i Goście nie mieli już nic do powiedzenia, tracąc kolejno aż 4 bramki! A to co zawodnicy Gospodarzy wyprawiali na boisku oglądało się z wielką przyjemnością i trudno opisać w krótkich słowach... Najlepiej oddajmy głos trenerowi Pietrzykowi, którego wypowiedź z powodu błędów technicznych operatora kamery została "pocięta", ale doskonale oddaje charakter spotkania: